IMG 3106

Kâğıthane Tesisatçı ve Kâğıthane Su Tesisatçısı

İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Kâğıthane tesisatçı ve Kâğıthane su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz. Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Kâğıthane su tesisatçısına yanda bulunan numaradan hemen ulaşabilirsiniz.  

Kâğıthane Su Tesisat işleri - Su Kaçağı Tespit ve Tamiri

Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Kâğıthane Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir. İstanbul Tesisat Cihazla Kırmadan Dökmeden Profesyonel Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmadır. İstanbul görüntülü su kaçağı bulan tesisatçı servis ekipleri, kameralı, akustik ses dinleme cihazları ve termal kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti yapabilmektedirler.  

Kâğıthane Sıhhi Tesisat

Tecrübeli tesisat ustalarından tarafından yapılan su kaçağı tespiti garanti çözümdür. Bu ustaların asıl görevi, arızalı bölgeyi kamera ile kontrol ederek,  su kaçağını bulduktan sonra tamirini yapmaktır. İstanbul Tesisat bünyesinde su kaçağı bulmaya yarayan bütün cihazlar mevcuttur. Misyonumuz; konut ve ticari alanlarda meydana gelen su sızıntılarının yerini belirleyip, en az hasarla tamirini yapmaktır. Firmamızın yaptığı işlerde başarılı olmasının arkasında yatan en büyük etken profesyonel ekiplerimizdir. İşe alınan tüm personeller deneyimli ustaların yanında yeterli eğitimi ve iş tecrübesini aldıktan sonra servis ekibi olmaya hak kazanırlar. Su tesisat alanında arızalara kırmadan çözüm üretmek için geliştirilen her türlü teknolojiden faydalanmaktayız. Arızaya çözüm üretmek ve en az hasarla işi bitirmek için dinleme, görüntüleme vb. teknolojik sistemler şarttır.  

Kâğıthane Su Tesisatçısı

Firma olarak personel alımı konusunda son derece titiz ve dikkatli davranırız. Çünkü sektörümüz icabı çalıştıracağımız personel bizi temsil eder ve her hareketinden firmamız sorumludur. Bu bilinçle işe gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra işe alınan personel daha sonra geliştirilmeye ve eğitilmeye devam edilir. Öncelikle en deneyimli ustaların yanında işi öğrenir tecrübe kazanır ve pişerler. Deneyimli ustalarımızın yanında bir süre çalıştıktan sonra ustanın onayı doğrultusunda bir servis personeli olmaya hak kazanırlar. Bu sistemde işi tam anlamıyla öğrenemeyen yada iş ahlakına sahip olmayan personel servise çıkarılmaz.  

Kâğıthane Tesisatçı - Su Tesisatçısı

Bu sayede müşteri memnuniyeti en üst derecede olur. Hizmet verdiğimiz su tesisat sektörünün eskiden teknoloji ile hiç alakası yoktu, çünkü her yer kırılıp dökülerek arızalar tamir ediliyordu. Ancak şimdi İstanbul tesisat var ! İstanbul Kâğıthane Tesisatçı ve Kâğıthane Su Tesisatçısı Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere sürekli daha az hasar çıkararak sorunlardan kurtulmanız için çalışıyoruz. Bunu yaparken sürekli kendimizi yeniliyoruz ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Alanımızda dünyanın en ileri su tesisat teknolojileri ile eş zamanlı hizmet veriyoruz. İddia ediyoruz eğer su tesisat sektöründe kullanılan herhangi bir teknolojik cihaz İstanbul tesisatta yoksa, o cihaz henüz üretilmemiştir !

Şimdi Ara