atik su tesisati tikanmasi

Kanalizasyon Borusu Açan İstanbul Tesisat Firması

İstanbul kanalizasyon borusu açan firma kanalizasyon borularındaki tıkanıklıkları en az hasarla açmaktadır. Dolayısı ile kanalizasyon tıkanıklığı açan firmalar kullandıkları yöntemlerle müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için teknolojik cihazlardan faydalanmaktadırlar. Bünyesinde kanalizasyon borusu açan cihazlar bulunduran firmalar aynı zamanda bu cihazları kullanacak yetkinlikteki ustalara da sahip olmaktadır. Kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklığın yeri net olarak tespit edilerek, minimum düzeyde kırma işlemi yapılarak müşterinin tadilat masrafından kurtulması sağlanmaktadır. Firmaların kullanmış olduğu kanalizasyon tıkanıklığı açan cihazlar sayesinde, yapılan iş hem ucuz maliyetlerle em de kısa sürede tamamlanmaktadır.

Kanalizasyon Borusu Açan Firmalar Hangi Cihazları Kullanmaktadır?

Kanalizasyon tıkanıklıklarını açan firmalar robot adı verilen teknolojik cihazdan faydalanmaktadırlar. Öncelikle teknik ekip, boru içi görüntüleme kamerasını kullanarak, boru içinde tıkanıklığın tam yerini ve tıkanıklığa sebep olan şeyin ne olduğunu tespit ederler. Tıkanıklığın yeri ve sebebi tespit edildikten sonra, robot adı verilen cihaza tıkanıklığın sebebine göre uygun başlık takılarak kanal içine gönderilir. Tıkanıklık tuvalet kâğıdı, hijyenik ped, çocuk bezi gibi yumuşak bir cisim ise robotun ucuna takılan başlığa sarılarak başlıkla beraber geri çekilir. Ancak, kireçlenme ya da ser bir cisim ise bu sefer de robotun ucuna kırıcı ve kesici başlık takılır ve kanala gönderilir. Bu başlık sayesinde ser cisim kırılarak kanalizasyona doğru gitmesi sağlanır. Tıkanıklığın açılmasından sonra sisteme basınçlı su basılarak tıkanıklığa neden olan şeylerin kanalizasyona gitmesi sağlanır.

Kırmadan Kanalizasyon Borusu Açan Firma

Kırmadan kanalizasyon borusu tıkanıklığı açan firmaların alacağı ücretler çok değişkenlik göstermektedir. Bu iş için kullanılan görüntüleme cihazları ve tıkanıklık açma cihazları oldukça pahalı cihazlardır. Bu nedenle her su tesisatçısında bu cihazlardan bulunmamaktadır. Dolayısı ile elinde tüm cihazları bulunduran firmaların ücretleri de biraz yüksektir. Ancak bu tesisatçılar yaptıkları iş ile sorunun çözümünü kökten hallederler. Kırmadan kanalizasyon borusu açan firmaların vermiş olduğu hizmetler;

• Kanalizasyon boru içi görüntüleme,

• Kanalizasyon borusu yıkama,

• Kanalizasyon tıkanıklığını robot cihazla açma,

• Rögar tıkanıklığını açma,

• Pimaş tıkanıklığını açma,

• Klozet tıkanıklığını açma,

• Mutfak lavabosu tıkanıklığını açma,

Gider tıkanıklıklarını açma.

Şimdi Ara