Genel

İstanbul Su Sızıntısı Yer Tespiti

İstanbul su sızıntısı yer tespiti sayesinde profesyonel bir hizmete başvurmanız mümkün! Kaliteli bir yaklaşım elde etmenizi sağlayacak olan bu çözüm aynı zamanda size özel seçeneklere de olanak tanıyacak! O halde vakit kaybetmeden tercihinizi yapın ve İstanbul Tesisat sayesinde sorunsuz bir deneyim yaşama ayrıcalıklarını da yakalayın!

İstanbul Su Sızıntısı Yer Tespiti Nedir?

İstanbul su sızıntısı yer tespiti ile alakalı beklentilerinizi karşılayacak bir çözüm mü arıyorsunuz? Tesisat ekibimiz ve sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda size en kaliteli çözümleri sunmayı vaadediyoruz. Üstelik kaliteden yana taviz vermeyen bakış açımız sayesinde kaliteyi sizlere fazlasıyla hissettirmeyi de başarıyoruz. Peki, su sızıntısı tespiti konusunda sizi neler bekliyor?

Su sızıntısı tespiti yapılmak istendiğinde amaç tamamen kaliteli bir çözüme ulaşmaktır. Bu çerçevede de gerek kullanılan yöntemler gerekse de tercih edilen hizmet anlayışı sayesinde sonuç bambaşka olacaktır. Kalite odaklı bir seçim yapmak ve sorunsuz bir deneyim için harekete geçmek adına siz de hemen tercihinizi İstanbul Tesisat ile gerçekleştirin. İstanbul Tesisat olarak sorunsuz bir hizmet yaklaşımını benimsemeyi arzu ediyoruz. Bunu yaparken de kaliteyi göz ardı etmemenin avantajını sunuyoruz!

İstanbul Su Sızıntısı Bulan Firmalar

İstanbul’da su sızıntısı bulan bir firma tercih etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken konulardan biri de profesyonellik olmalıdır. Neden mi? Çünkü profesyonel bir bakış açısıyla hareket eden ekibimiz beklentilerinizi göz ardı etmez. Bu sayede hem hızlı hem de sorunsuz bir su sızıntısı tespiti süreci gerçekleşmektedir. İstanbul Tesisat, su sızıntısı tespiti yaparken profesyonelliği göz ardı etmemektedir. Üstelik kullandığı her çözümle İstanbul’un en güvenilir markalarından bir tanesi olmayı başarmaktadır. Siz de bu konuda en ideal seçenekleri değerlendirmek adına hemen tercihinizi yapmalısınız. Bu sayede sonuç çok daha tatmin edici olacaktır.

İstanbul su sızıntısı yer tespiti makinesi ile öncelikle sızıntının yeri tespit edilir. Daha sonra arızanın durumuna göre tamirat işlemine geçilir. Özellikle ev ve iş yerlerinde olan su sızıntılarında teknolojik cihazların kullanılması ile yer tespiti çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Su sızıntısının tespiti yapıldıktan sonra ilgili yerin kırılması ve su sızıntı yapan borunun değiştirilmesi ve tekrardan fayansın yapılması işlemleri profesyonel firmalar tarafından yapılmaktadır. Su sızıntısı yer tespiti daha önceki yıllarda evin harabeye dönmesine neden olurdu. Ancak artık profesyonel olarak kameralı cihazlarla su sızıntısı yer tespiti yapan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar kameralar ile su sızıntısının tespitini yaptıktan sonra sadece bir iki fayans kırarak onarırlar. Pis su borularındaki su sızıntıları eğer ki boruların hatalı döşenmesinden kaynaklı ise maalesef ki bir iki fayans ile kurtulmak mümkün değildir. Bu durumda tesisat borularının yeni baştan döşenmesi gerekmektedir. Ev ya da iş yerlerinde su sızıntılarının önlemimi alınmadığında duvarlarda kabarmalar, alt kat komşunun tavanında sararmalar ve su damlaması gibi sorunlar oluşabilir.

Su Sızıntısı Tespiti Hangi Cihazlarla Yapılır?

Su kaçağı problemleri oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Ama artık endişelenmenize gerek yok. Su kaçağı tespitini kameralı cihazlarla yapan firmalar çok fazla ortalığı kirletmeden sorunu çözmektedirler. Kameralı su kaçağı tespiti yapan firmalar bunun için çeşitli cihazlardan faydalanırlar. Temiz su borularındaki kaçakların tespiti için basınç testi yapılır ve akustik dinleme cihazları ile dinleme yapılır. Bunun yanı sıra nem ölçerlerden de faydalanılır. Atık pis su borularındaki su kaçaklarının tespiti için boru içine kamera gönderilerek, borudaki kırkı ya da çatlak gibi durumlar tespit edilir. Bazen kalorifer borularında da kaçak olabilmektedir. Bu kaçakların tespiti ise termal kamera sistemleri ile yapılır. Kalorifer tesisatının içindeki su sıcak olduğu için termal kameralar da ısıya duyarlı olduğu için bu cihazların kullanılması uygundur.  Su kaçağının temiz su mu, pis su mu ya da kalorifer tesisatı kaçağı mı olduğunu anlamak için mutlaka yukarıda saydığımız tüm teknolojik cihazları kullanan profesyonel firmalardan destek alınmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın