Genel

İstanbul Klozet Montaj ve Tamiri

İstanbul klozet montaj ve tamiri hassasiyet gerektiren ve dikkatli yapılması gereken bir iştir. Klozet arızaları tamir edilmediği takdirde çok büyük sorunlara neden olabilmektedir. Klozetlerde genellikle yaşanan sorunlar, su kaçağı, su taşması ve klozetin altından su sızması şeklinde görülebilir. Klozetler için atılan tuvalet kâğıtları, hijyenik pedler ya da çocuk bezleri ile ıslak mendiller dirseklerde ya da giderin “S” borusunda sıkışarak suyun gitmesini yavaşlatır ya da tamamen durdurur. Bu durumda sifon çekildiğinde su gitmeyeceği için tuvalet taşar. Tuvaletlere suda erimeyen cisimlerin atılması sakıncalıdır. Suda erimeyen cisimler zamanla dirseklerde birikerek tıkanıklıklara neden olabilir. Klozetlere atılan yabancı cisimler tesisatı tıkamakla kalmaz borulara zarar verebileceği için tamir masrafları çıkarabilir.

Hayatın gerçeği tuvaletlerin bir ihtiyaç olduğudur. Hepimizin vücudumuzdaki atıkları dışarı atması gerekiyor ve modern tesisat sayesinde, bunu ormanda çömelmek zorunda kalmadan sifona hızlıca basarak yapabiliyoruz. Peki tuvalet tıkandığında ne olur? Her şey sifonu çektiğinde, tıkanmış bir tuvalet küçük bir kabus değildir. Temizlemesi zor, kocaman, pis kokulu bir pislik. O zaman bile, bir kırık armatür gitmeniz gerektiğinde kullanılamaz. İstanbul Tesisat olarak bu alanda uzman bir şekilde sizlere klozet montaj ve tamir hizmeti sunuyoruz.

Tuvalet Tamiri

Uzmanlarımız, tuvaletinizdeki sorunların günlük yaşamınızda büyük aksamalara neden olabileceğini biliyorlar, bu nedenle mümkün olan en kısa sürede deneyimli bir tesisatçıya onarım yaptırmanız önemlidir.

Sıhhi tesisat sistemi ve tuvaletlerin eviniz ve günlük yaşamınız için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle sorun ne olursa olsun, İstanbul bölgesi tesisatçılarımız sorunu hızlı ve doğru bir şekilde teşhis edip çözebilir. Ama tuvaletiniz tamir edilemez durumdaysa, biz de yeni tuvaletler kuruyoruz!

Tuvaletiniz sızdırıyor, tıkanmış veya doldurma vanası ya da klozet kanatçığında bir sorun varsa, onarımların üstesinden gelecek uzmanlığa sahibiz ve doğru şekilde yapılmasını önemsiyoruz.

Tuvalet Montajı

İster yeni bir ev inşa ediyor olun, ister mevcut banyonuzu yeniden şekillendirin veya 15 yıldan daha eski bir tuvalete sahip olun, yeni tuvaletlerin nasıl kurulacağını bilen bir ekibe ihtiyacınız var.

Firmamız mümkün olan en iyi profesyonel tuvalet kurulum hizmetini sağlamak için yukarıda ve öteye gidiyor. Uzman tesisatçılarımız İstanbul bölgesindeki komşularımız için 5 yıldızlı, kaliteli hizmet sunmaktadır. Bir dahaki sefere herhangi bir tesisat sorununu çözebilecek bir tesisatçıya ihtiyacınız olduğunda, bizi arayın ! Gelecek yıllar boyunca güvenebileceğiniz endişesiz bir hizmet sunuyoruz!

Klozet Montajı Nasıl Yapılır?

Klozet montajı dikkatli yapılması gereken bir iştir. Klozet montajı dikkatli bir şekilde yapılmazsa sızıntılara ve giderde problemlere neden olabilir. Klozet montajına başlamadan önce ana vanadan suyu kesmek gerekir. Klozet montajına başlarken ilk olarak su gideri takılmalıdır. Klozet ve atık su giderini birbirine bağlayan kadanın doğru bir şekilde yerine oturtulduğundan emin olmak gerekir. Kadanın diğer ucu klozete sabitlenecektir. Bunun için ölçüm yapılarak vida atılacak yerler işaretlenir. Bunun akabinde klozet yere vida ile sabitlenir. Bu aşamada klozetin sallanmamasına dikkat edilmelidir. Klozetin sabitlenmesinin ardından klozet musluğu takılır. Klozet ile musluk arasındaki hortumlar bağlanır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra birkaç gün tuvalet kullanılarak gözlemlenmelidir. Herhangi bir sızıntı durumunda hemen müdahale edilmelidir

Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Klozet tamirini kendi başınıza yapmak yerine işi mutlaka uzman tesisatçılara bırakmalısınız. Klozet tamirini kendiniz yapmaya kalkarsanız başınıza daha büyük işler açabilirsiniz. Bu iş için uzman firmalardan yardım almalısınız. Bu firmalar son teknoloji cihazlarla klozet tamirini çok kısa bir sürede yapmaktadırlar. Klozetlerden gelen kötü kokular tıkanıklığın habercisi olabilir. Bu nedenle en iyi klozet tamiri yapan firmalardan destek alınmalıdır. Klozet tamiri yapan firmalar çeşitli teknolojik cihazlar kullanarak bu işlemi yapmaktadırlar. Yapılan işlemler sonrası tekrar sorun yaşanmaması adına da gerekli önlemleri almaktadırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın