Genel

İstanbul Robotla Pis Su Gideri Açan Servis

İstanbul robotla pis su gideri açan servis sayısı giderek artmaktadır. Ancak, her servisin kullandığı cihazların farklı özellikleri olduğu için, en kaliteli cihazlarla bu işi yapan servislerden yardım alınması daha uygun olacaktır. Pis su gideri açmak için kullanılan cihazlar genellikle aynı işlevi görseler de, özellikle bazı kameralı cihazların görüntülerinin net olmaması, pis su giderlerindeki küçük kaçakları tespit etme açısından dezavantaj yaratmaktadır. Bu nedenle pis su gideri açan servisler kadar kullandıkları cihazlar da önem arz etmektedir. Tabi burada servis elemanlarının tecrübesi ve uzmanlığı da önemli bir faktördür. Yerel gider tıkanıklığı açıcılarımız, aynı sorundan kaçınmanıza yardımcı olmak için ileriye dönük en iyi uygulama konusunda tavsiyelerde bulunmanın yanı sıra gider tıkanıklığını açacaktır. Drenaj sistemlerinin tıkanmasının ve ardından bir tahliye açıklığı gerektirmesinin birçok nedeni vardır. İstanbul Tesisat olarak evsel atık birikintilerinden boruları tıkayan en sıra dışı eserlere kadar her şeyi gördük!

Boru Sorunlarının Yaygın Nedenleri

Pis su gideri tıkanıklığının nedenleri aşağıdaki gibidir.

  • Evsel atık tıkanma giderleri
  • Ağaç kökü girişi
  • Hasarlı ve kırık borular
  • Kayıp drenaj çubukları
  • Tıkalı oluk

Kanalizasyon temizleme hizmeti genellikle en yaygın drenaj sorunlarını çözer ve daha ciddiyse, sorunu çözecek uzmanlığa sahibiz.

Pis Su Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Yerel drenaj tıkanıklığı açma mühendisiniz tıkanmış bir drenaj borusunun temel nedenini belirledikten sonra, en iyi drenaj temizleme çözümünü önerecektir. Son teknoloji ekipmanlarla çalışan yüksek eğitimli drenaj tıkanıklığı açma uzmanlarımız, acil çağrılar veya önceden ayarlanmış randevular için günün her saati hazırdır. Kanalizasyon temizleme hizmetimiz ile sorun ne olursa olsun, sorunu çözecek bilgi birikimine sahip olduğumuzdan eminiz.

Tıkalı bir gider kendi kendine düzelmez ve bir gider servisi olmadan bırakılırsa sorun muhtemelen daha da kötüleşir. Sorunun belirtileri yalnızca kötüleşmekle kalmaz, sorunu çözme süreci de gözetimsiz kaldığı sürece daha karmaşık hale gelir. Yerel gider açma ve boşaltma uzmanlarımız yılın 365 günü, günün 24 saati hizmetinizdedir ve hızlı ve profesyonel gider tıkanıklığı açma çözümleri sunar. Yerel kanal temizleme şirketiniz olarak, kanal temizleme hizmetlerimiz hem ev sahipleri hem de işletmeler için uygundur.

Robotla Pis Su Gideri Açan Servisin İzlediği Yollar

Sektörde yeterli seviyede tecrübesi olmayan kişilerin yaptıkları hatalar da sorunları içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. Daire içine girildiğinde tamamen cihaza bağlı kalarak pis su gideri tıkanıklığını çözmek yapılan en büyük hataların başında gelmektedir. Robotla pis su gideri açan servis, öncelikle sorunlu olan mekâna gelir ve sorunun ne olduğunu müşterinin ağzından dinler. Daha sonra ucunda kamera olan cihazı gidere göndererek tıkanıklığa kadar ilerler. Tıkanıklığın yeri ve tıkanıklığın sebebi tespit edildikten sonra kameralı cihaz geri çekilir. Kamerada görülen tıkanıklık tuvalet kâğıdı, ped gibi bir cisim ise, robot cihazın ucuna takılan özel aparat ile bu cisim geri çekilir. Şayet, tıkanıklık, kireçlenme, harç gibi sert cisimlerden oluşuyorsa, robotun ucuna dönerken parçalama özelliği olan özel aparat takılarak bu maddelerin parçalanması sağlanır. Sonrasından başka bir cihaz ile tıkanmış olan boru yıkanarak temizlenir. Son olarak kamera tekrar gönderilir ve pis su borusunun açıldığından emin olunur.

Robotla Pis Su Gideri Açan Servisin Avantajları Nelerdir?

Robotla pis su gideri açma teknolojisi hızla ilerlemiştir. Robotla pis su gideri açan servisin avantajları da oldukça fazladır. Bu avantajların başında zamandan tasarruf gelmektedir. Robotla yapılan pis su gideri açma işlemleri ile tıkanıklıklar çok kısa bir sürede açılmaktadır. Yapılan işlemlerde sorunun kaynağı nokta atışı tespit edildiği için hızlı ve güvenli bir şekilde sonuç alınmaktadır. Eskiden olduğu gibi kırıp dökme işlemleri yapılmadığı için etraf kirlenmeden sonuç alınmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın