Genel

İstanbul Tesisat Kampanya

İstanbul tesisat kampanya fırsatları sayesinde siz de kusursuz bir hizmet alabileceğinizi biliyor muydunuz? O halde İstanbul Tesisat avantajları sayesinde beklentilerinizi karşılayacak bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kampanyalardan faydalanırken yaşam alanınızda sizi rahatlatacak bir hizmetin keyfini sürmek bambaşka olacak. Şimdi İstanbul Tesisat Kampanya ile sizi neler bekliyor bir göz atalım!

İstanbul Tesisat Kampanya Nedir?

Su tesisatı her insan için hayati önem taşıyan bir konudur. Ancak su tesisatında meydana gelen olumsuzluklar insanların tamamı için ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Siz de evinizde ya da iş yerinizde tesisat problemleri ile karşı karşıya mı kalıyorsunuz? Bu durumda yapmanız gereken oldukça basit! İstanbul Tesisat ile iletişime geçerek tercih ettiğiniz hizmet konusunda ayrıcalıkları değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Üstelik harika kampanyalarla! Peki, bu kampanyalar neler olacak?

Tesisatınızla alakalı problemleri kökünden çözecek ve size daha konforlu bir yaşam alanı sunacak olan İstanbul Tesisat sayesinde kaliteye odaklanmak sandığınızdan da kolay olacak. Ödeyeceğiniz ücretler de düşündüğünüzden daha düşük! Kampanya kapsamında hizmetlerden fayda elde etmek adına sizi bekleyen avantajları yakalayabilirsiniz.

İstanbul Tesisat Kampanya Detayları

Kampanyalı hizmetlerden faydalanırken aynı zamanda kolaylaştırıcı bir etki yaratacak alternatiflere de ulaşmak mı istiyorsunuz? O halde ekibimizle iletişime geçmeden hemen önce aşağıda yer alan bütün detaylara göz atmanız gerekli. Kampanyalı hizmetler ve tesisat süreçlerinde size özel çözümlere daha yakından bir göz atmanın tam sırası! Vakit kaybetmeden kampanya detaylarına daha yakından göz atın!

İstanbul Tesisat olarak bizimle çalışan tüm su tesisat ustalarına özel kampanya başlattık. 18 Mayıs 2022 ile 31 Mayıs tarihleri arasında alacağınız hizmet için 300 tl olan servis ücretini 200 tl indirdik. Kampanya istanbul il sınırları içerisinde ve apartman daireleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında su kaçağı ve lavabo açma servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu indirimden her usta sadece 3 kez yararlanabilmektedir. Çağırdığınız her adres için bir indirim hakkını kullanmış olacaksınız. Bizimle ilk defa çalışan ustalar için bu indirim hakkı 4 kez tekrarlanacaktır.

Not: Bu indirimden bireysel müşteriler yararlanamaz. Sadece tesisatçı ustalara özel kampanyadır.

 

0212 569 22 22 nolu veya 0554 499 36 18 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın