Genel

İstanbul Aletle Boru Patlağı Bulma

İstanbul aletle boru patlağı bulma su sızıntılarında yapılması gereken en akıllıca çözüm yoludur. Herhangi bir su sızıntısı ile karşılaşıldığı zaman yapılması gereken ilk şey aletle boru patlağı bulan bir firma çağırmak olmalıdır. Aletle boru patlağı bulmak sizi gereksiz maliyetlerden kurtarır. Alet kullanmayan bir su tesisatçısı çağrıldığında kaçağın yerinin bulunması için ıslanan yerden itibaren kırmaya başlar. Su kaçakları bazen kırılan yerden metrelerce uzakta bile olabilir. Bu nedenle kırmak çözüm değildir. Boru patlağı bulma işi aletlerle yapılırsa su kaçağının yeri nokta atışı kolaylıkla tespit edilir. Bu sayede kırma işlemine gerek kalmadan boru patlağının tespiti yapılmış olur. Boru patlağı tespiti özel aletlerle yapıldığından dolayı suyun akmasına gerek kalmamaktadır. Bu aletler su kasada akmasa da su kaçağının yerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

Pis Su Borusu Sorunları

Bir tahliye tıkanıklığı, yıllarca kullanımdan kaynaklanan kir ve yağ kadar basit olabilir. Alternatif olarak, ağaç kökleri veya borularınızın derinliklerinde kırık/çökmüş bir boru gibi daha ciddi bir sorun olabilir. Mağazadan satın alınan kimyasallar küçük sorunları çözmede harikadır, ancak daha büyük sorunlara karşı boşa harcanan paradır. Yalnızca eğitimli bir teknisyen tarafından yapılacak bir kamera incelemesi, yaşadığınız sorunu doğru bir şekilde tanımlayabilir.

Kendi başınıza pis su  borusu tamiri tehlikeli olabilir. Sadece kiralanan ekipmana zarar vermekle kalmaz. Aynı zamanda borularınızı da mahvedersiniz. İstanbul Tesisat olarak bu hizmet için en doğru şekilde sizlere ulaşıyoruz. İstanbul Tesisat, yaşadığınız tüm gider sorunlarını çözecek teknolojiye ve deneyime sahiptir. Sorunu ilk seferde doğru şekilde çözeceği konusunda İstanbul Tesisat’a güvenebilirsiniz. Eğitimli bir teknisyenin sorununuzu düzeltmeye çalışmadan önce tam olarak değerlendireceği, tam stoklu bir kamyonla geleceğiz. Üstün hizmet sunacağı konusunda İstanbul Tesisat’a güvenebilirsiniz.

Profesyonel Boru Patlağı Tamiri

Firmamız gider açma konusunda birbirinden özel çözümler sunar. Evinizin su altında kalması ya da pis suların evinizi sarmasını istemiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel çözümler ortaya çıkarmak adına çok değerli seçenekler ortaya koyarken kaliteyi de ihmal etmiyoruz. Bu nedenle de firma olarak bölgenin en başarılı gider açma çözümlerine kapı aralıyoruz. Siz de evinizde ya da iş yerinizde bu tür sorunlarla karşılaşıyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz.

İstanbul Tesisat, yaşadığınız tüm gider sorunlarını çözecek teknolojiye ve deneyime sahiptir. Sorunu ilk seferde doğru şekilde çözeceği konusunda Sarıyer Tesisat’a güvenebilirsiniz. Eğitimli bir teknisyenin sorununuzu düzeltmeye çalışmadan önce tam olarak değerlendireceği, tam stoklu bir kamyonla geleceğiz. Üstün hizmet sunacağı konusunda İstanbul Tesisat’a güvenebilirsiniz.

Aletle Boru Patlağı Bulan Tesisatçı

Aletle boru patlağı bulan tesisatçı genellikle daireye gittiklerinde ellerindeki son teknoloji cihazlarla su kaçağını ararlar. Yapılan arama sonucu dairede kaçak tespit edilemezse bir üst daireye bakmak gerekebilir. Birden fazla dairenin olduğu çok katlı apartmanlarda genellikle iki daireye bakılarak sorunun kaynağı bulunur. Bu firmalar tecrübeli ve konusunda uzman personeller ile çalışarak su kaçağının tespitini çok kısa bir sürede tespit ederler. Tespit ettikten sonra da onarımını kısa sürede tamamlarlar. Aletle su kaçağının tespitinde farklı aletlerden faydalanılır. Termal kamera sistemleri, boru içi görüntüleme kameraları, nemölçerler ve akustik dinleme cihazları bu aletlerdendir. Bir su kaçağının tespit edilmesinde bu aletlerin biri ya da birkaçı birlikte kullanılarak sorun tespit edilir.

Aletle Boru Patlağı Tamiri Nasıl Yapılır?

Boru patlağı sorunu yaşıyorsanız profesyonel bir firmadan destek almalısınız. Konusunda uzman aletle boru patlağı tespiti yapan firmalar, kullandıkları son teknoloji cihazlarla boru patlağının yerini çok kısa sürede noktasal olarak tespit ederler. Daha sonra su patlağı temiz su borusunda ise kimyasal ilaç kullanılarak onarımı yapılır. Eğer atık pis su borusu ya da kalorifer tesisatında sorun varsa arızanın yeri tam olarak tespit edildikten sonra ufak bir kırma işlemi ile patlak boru değiştirilerek sorun çözülür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın